top of page

Tervetuloa uusille nettisivuille !

Tervetuloa tutustumaan ja vierailemaan Duo Jämsän uusille säbäsivuille.


Olet siis osoitteessa www.duosalibandy.net

Kevään aikana Duon taustajoukot ovat ahkeroineet ja työstäneet näitä uusia sivuja julkaisua varten. Katselet juuri sivujen kehitysversiota 1.0. Tulemme kesän ja syksyn aikana tekemään parannuksia ja lisätoiminnallisuuksia näille sivuille tarpeiden ja toiveiden mukaan.


Nämä sivut keskittyvät tällä hetkellä ainoastaan seuran salibandytoimintaan. Emoseuran sivut löytyvät edelleen osoitteesta www.duo96.fi ja sieltä saa edelleen tietoa seuran muista lajeista, kuten kaukalopallosta ja jääkiekosta.


Nämä sivustot eivät korvaa seuralla käytössä olevaa MyClub -järjestelmää, vaan täydentävät Duon tiedotuskanavavalikoimaa kattamaan paremmin seuran ulkoista viestintää.


Toivomme sivuillemme mahdollisimman paljon vierailijoita, joten tietoa sivustojen olemassaolosta voi ja saa jakaa (;->)


Kesäterveisin,


Duo Jämsä51 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page