top of page

Seurasopimus DNA:n kanssa

Updated: May 22, 2021

DNA Seurasopimus

Duo Jämsä on tehnyt DNA:n kanssa yhteistyösopimuksen, joka tukee seuran varainhankintaa helpolla tavalla.

Seurallemme on nyt tarjolla uusi helppo tapa kerätä varoja toimintaan. Talkoohengessä – mutta ilman perinteisiä talkoita. DNA Seurasopimus tuo seuralle palkkion, kun seuran jäsen tai hänen perheenjäsenensä tai muuten lähipiiriin kuuluva henkilö hankkii puhelinliittymän, liikkuvan laajakaistan tai maksu-tv-kanavapaketin DNA Kaupasta ja mainitsee tilausta tehdessään DNA Seurasopimuksesta. DNA lahjoittaa seuran kassaan 30 euron palkkion jokaisesta puhelin- tai nettiliittymästä ja 15 euroa maksu-tv-kanavapaketista. Jämsässä DNA liittymiä saa Veikon Koneesta.

DNA Seurasopimus lyhyesti:

  1. Jäsenet perheineen ja lähipiireineen mainitsevat DNA Seurasopimuksen DNA Kaupassa (Veikon Kone) tilausta tehdessään.

  2. Kun seurasopimuksella avattu liittymä on ollut käytössä kuukauden ja kanavapakettitilaus neljä kuukautta, palkkio maksetaan seuran tilille.

Mitä itse hyödyt:

  1. Saat valinnaisen Duo tuotteen ilmaiseksi (pipo, lippis, ym, jota sillä hetkellä on saatavilla). Ilmoita kun puhelinliittymä on ollut käytössä kuukauden tai kanavatilauspaketti neljä kuukautta asiasta duo96@hotmail.com sähköpostiin (yhteystiedot) ja valitsemasi tuote toimitetaan sinulle.

  2. Kaikki talkoot ja yhteiskumppanit auttavat pitämään toimintamaksut edelleen pieninä.

17 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page